Çikolata Muse Hakkında

Yaşamın her anını kutlayıp, mutluluklarınıza tat katmak için 1957 yılında yola çıktık. Günümüze gelinceye kadar mutluluklarınıza, kutlamalarınıza konuk olduk. Yıllarca çikolatanın vazgeçilmez lezzetini zarafete dönüştürmek için çalıştık.Çikolata sanattı, sanat ise tutku. Tutku aşk ile harmanlanınca ortaya dünyada benzeri sayılı, çikolatayı sanata dönüştüren ilham diyarı “Pelit Çikolata Muse” çıktı. Türkiye’de ilk olan ve Pelit üretim tesislerinde kurulan, çikolatadan yapılan eserleri bünyesinde barındıran “Pelit Çikolata Muse” tüm görkemiyle çikolata severleri bekliyor.

Çikolata sanattı, sanat ise tutku. Tutku aşk ile harmanlanınca ortaya dünyada benzeri sayılı, çikolatayı sanata dönüştüren ilham diyarı “Pelit Çikolata Muse” çıktı. Türkiye’de ilk olan ve Pelit üretim tesislerinde kurulan, çikolatadan yapılan eserleri bünyesinde barındıran “Pelit Çikolata Muse” tüm görkemiyle çikolata severleri bekliyor.

Pelit Hakkında

Pelit olarak, müşteri odaklı yaklaşım, tavizsiz kalite ve hijyen anlayışımız ile değerli müşterilerimize benzersiz lezzetler sunmaya ve onlarla özel bir bağ kurmaya çalışıyoruz. 1957’den beri sadık müşterilerimiz ve her geçen gün eklenen yeni müşterilerimizle kurduğumuz Pelit ailesi, en büyük başarı ve gurur kaynağımız. Sunduğumuz ürün ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi amaçlıyoruz. Pelit olarak, tüm şubelerimizin yönetimini genel merkezimizden yapmakta, bayilik/franchise vermemekteyiz. Bizimle büyük Pelit ailesine ortak olan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.